keyboard_capslock

(0212) 6240100

info@daysalfrigo.com.tr
Soğuk Gıda Taşımacılığı || Daysal Frigo - İstanbul Soğuk Nakliyat, İstanbul Frigolu Nakliyat
WhatsApp
Hemen Ara


Firmamız müşterimizden gelen talep doğrultusunda gelen taze ve donmuş gıda, balık, deniz ürünleri, ilaç ve ilaç hammadesi, çikolata, süt ve süt ürünleri, unlu mamüller, yaş sebze ve meyve v.b. gibi özellikli taşıma gerektiren ürünlerin sevkiyatı ve ürünün hayat seyrinin doğru sıcaklık ile tüketiciye ulaşmasını sağlamaktadır.

Talebe göre katma değerli çözümler sunarak uygun rutlar ile teslimat sürecini kısaltarak, operasyonel giderleri minimize ederek müşteriye de maliyet düşürücü çözümler üretmektedir.

Daysal Frigo; soğukta muhafaza edilmesi gereken ürünlerin +5 C'den -10 C'ye kadar muhafazalı olarak taşımalarını sağlamaktadır.Özel tasarım araçları ile Frigo Taşımacılıkta da iddialı olan Daysal Frigo'nun ürünlerini tam zamanında teslim etmek birinci önceliğidir.

Soğuk gıda taşımacılığında en çok kullanılan ürünler olarak, +4 ila +8 arası derecelerde taşınan; sebze ve meyveler, et ve et ürünleri (beyaz et, kırmızı et), süt ve süt ürünleri ve diğer gıda maddeleri dikkat çeker. Bu ürünlerin tazeliği ve kalitesinin korunması için, frigo klima ile donatılmış, ortamı yalıtımlı, frigorifik araçlarla taşıma yapılması elzemdir. 

istanbul soğuk gıda taşımacılık, istanbul soğuk nakliyat, istanbul frigolu nakliyat, istanbul donuk gıda taşımacılık


PAYLAŞ

PAYLAŞ

PAYLAŞ