keyboard_capslock

(0212) 6240100

info@daysalfrigo.com.tr
Frigolu Nakliye ile Meyve Sebze Taşımacılığı || Daysal Frigo - İstanbul Soğuk Nakliyat, İstanbul Frigolu Nakliyat
WhatsApp
Hemen Ara


Sebze ve meyve ürünlerinin taşınmasında müşterilerinin istekleri ve yükün özellikleri göz önünde bulundurularak en uygun ve rahat gidilebilecek güzergâh belirleniyor ve taşıma işleminin tutarı hesaplanıyor.

Adres neresi olursa olsun, istediğiniz gün ve saatte yükler belirtilen sürede, belirtilen istikamete ulaştırılması firmamız tarafından organize edilmektedir.

Meyve ve sebze taşımacılığında frigorifik taşıma gerçekleştirilir.

Meyve ve sebzelerin ürün içeriğine göre en uygun ısıda ve içerisine yükleme yapılırken tüm hijyen önlemleri alınarak ürünlerin araç içerisine yerleştirmesi yapılmaktadır.

Taşıma koşullarını etkileyen yönlerden biri de meyve ve sebzelerin çabuk bozulan ürünlerin olması nedeni ile sevkiyat işlemi yükleme yapıldıktan sonra en kısa sürede belirtilen adrese hızlı teslimatın yapılmasıdır.

Daysal Frigo hizmetleri arasında bulundurduğu Meyve ve sebze taşımacılığını diğer faaliyetleri gibi sizlerin istekleri doğrultusunda tüm titizlik ve güven ile istediğiniz hizmeti sunmaktadır.

Yılların verdiği tecrübeler doğrultusunda müşterilerimize her zaman en güvenli, hızlı ve sürdürülebilir servisi sağlamayı esas alan Daysal Frigo, aynı zamanda sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri sürekli olarak takip ederek bilgi birikimini daha da güçlendirmekte ve genişletmektedir.

Bizimle hemen iletişime geçerek meyve ve sebze taşımacılığı hizmetimizden faydalanabilir ve fiyat alabilirsiniz. Daysal frigo frigofirik taşımacılık ile sizlere yardımcı olmak için heyecanını korumaktadır.


PAYLAŞ

PAYLAŞ

PAYLAŞ