keyboard_capslock

(0212) 6240100

info@daysalfrigo.com.tr
İstanbul Soğuk Nakliyat, İstanbul Frigolu Nakliyat Çözümleri || Daysal Frigo - İstanbul Soğuk Nakliyat, İstanbul Frigolu Nakliyat
WhatsApp
Hemen Ara


Bozulabilir ürünlerinizi ister karayolu ile taşımak istiyorsanız, Daysal Frigo size özel çözümler sunuyor. İstanbul soğuk nakliyat, istanbul frigolu nakliyat, istanbul donuk gıda taşımacılığı gibi sektörümüzde yapılacak tüm işlemleri firmanıza sunmaktayız. Bizi hemen arayarak ilgili konuda destek alabilirsiniz. Ayrıca bize e-destek bölümümüzden de ulaşabilirsiniz.

Daysal Frigo, global ağı sayesinde, et, sebze-meyve, kümes hayvanları, deniz ürünleri ve süt ürünleri gibi bozulabilir malların taşınması için sizin kendi gereksinimlerinize uygun çözümler sunar. Karayolu ile esnek taşıma seçeneklerimiz, ürününüzün gereksinimlerine, bütçenize ve programınıza uygun, en iyi kapıdan kapıya çözümleri sunar.

Yenilikçi paketleme çözümlerimiz sayesinde, hassas mallarınızın gideceği yere iyi ve taze olarak ulaşması için, mallarınızı en iyi atmosferik koşullarda saklıyoruz. Ayrıca benzersiz takip sistemimiz, gönderinizi tüm taşınma süreci boyunca takip etmenize olanak tanıyarak kafanızın rahat etmesini de sağlar.

 

istanbul soğuk nakliyat, istanbul frigolu nakliyat, istanbul frigo nakliyat, istanbul frigolu araç


PAYLAŞ

PAYLAŞ

PAYLAŞ